Organizując imprezę różnego typu kluczem do sukcesu jest przede wszystkim to, aby postawić na profesjonalne meble cateringowe. Jednym z najważniejszych elementów jest przede wszystkim to, aby stoły kateringowe łatwo się składały i rozkładały, dzięki czemu nie trzeba będzie tracić cennego czasu na przygotowanie imprezy.

O czym należy pamiętać?

Stoliki gastronomiczne powinny umożliwić bardzo łatwe aranżowanie przestrzeni. Jeżeli chodzi o stół cateringowy to warto zwrócić uwagę oczywiście nie tylko na wymiary, ale również na obecność klipsów. Pamiętać należy przede wszystkim o tym, że to właśnie te elementy odpowiadają za łączenie z kolejnymi meblami.

Pokrowce cateringowe

Wybierając stół cateringowy nie można zapominać także o pokrowcach do nich. Warto rozejrzeć się za ciekawymi pokrowcami nie tylko na stół, ale również na krzesła. Stoły kateringowe z eleganckimi pokrowcami prezentują się bardzo okazale, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej jest stworzyć ciekawe aranżacje wnętrz. Oprócz klasycznej czerni i bieli warto postawić na barwy ecru i czekolady. Wysokiej jakości pokrowiec stanowi doskonałe zabezpieczenie stołów cateringowych. Mowa tutaj nie tylko o uszkodzeniach mechanicznych, ale również o różnego typu plamach. Umiejętnie dobrany pokrowiec jest w stanie zamaskować wszelkie mankamenty, które posiadają stoliki gastronomiczne.

Na jaki materiał postawić?

Wybierając stół cateringowy warto zwrócić uwagę także na materiał z którego jest on wykonany. W ostatnim czasie rekordy sprzedaży biją stoliki gastronomiczne z polietylenu, które są o wiele tańsze i lżejsze niż drewniane lub stalowe odpowiedniki. Polietylenowe stoły kateringowe wbrew pozorom są bardzo wytrzymałe, dlatego też jest to inwestycja na lata, która na pewno bardzo szybko się zwróci. Warto zadbać także o solidność mechanizmu składania i rozkładania ponieważ to właśnie ten element najczęściej ulega awarii.

Źródło: sklep Technica